Odalarımız


Odalarımız, her bir ayrıntının incelikle işlendiği, tarihi dokusu ve sade mimarisiyle sizlere rahat ve ayrıcalıklı bir deneyim sunuyor.

Paçacıoğlu Bağ Evi'nde 6 konaklama odası ve 2 suit vardır. Odaların ikisi ve ilk suit birinci katta, diğer iki oda ve ikinci suit ikinci katta olmak üzere tarihi ana binada, diğer 2 odamız ise bahçededir.

Booking Room
Suit A
Deluxe Süit, 2 Yatak Odası

Suit A konağın ilk katında yer alır. Özel bölme ile ayrılmış 2 oda ve bir ortak alandan oluşur. Kapıyı kapattığınızda bağımsız bir daire gibidir. Ortak alanda ister cam kenarındaki sofada sevdiklerinizle sohbet edebilir, isterseniz kitabınızı alıp hayallere dalabilirsiniz.


Booking Room
Suit B
Deluxe Süit, 2 Yatak Odası

Suit B konağın ikinci katında yer alır. Özel bölme ile ayrılmış 2 oda ve bir ortak alandan oluşur. Kapıyı kapattığınızda bağımsız bir daire gibidir. Renkli vitraylardan yansıyan ışığın vereceği huzur ve enerji ile tüm gününüzü geçirebileceğiniz ya da kalabalık bir aile veya arkadaş grubu olarak geldiğinizde uzun sohbetler yapabileceğiniz geniş bir cumbası vardır.

Booking Room
Konak Odaları
2 ve 3 kişilik konak içi odaları

Konak odaları özenli bir işçilikle minimal ve konforlu bir yapıya sahiptir. Genel olarak aynı mantıkla döşenmiş ama küçük dokunuşlarla farklılaştırılmıştır. Tüm döşeme, tavan ve kapılar özgün hali ile korunmuştur. Her yönden ışık ve güneş alan çok sayıdaki pencereler güne neşeyle başlamanızı sağlar.


Booking Room
Bahçe Odaları
Bahçemizde yer alan 2 adet taş ev

Bahçe odaları konfor ve rahatlığı sunarken, bahçeye açılan size özel girişi ile ayrıcalıklı bir deneyim sunar. Taş ve ahşapın muhteşem birlikteliği sizi ağırlar. Size özel terasınızda kuş sesleri eşliğinde kahvenizi yudumlayabilir ve kendinizi bahçemizin huzurlu ortamına teslim edebilirsiniz. Özellikle çocuklu misafirlerimiz için idealdir.